pobierz mSecure Password Manager na Androida

mSecure Password Manager to aplikacja przeznaczona do bezpiecznego przechowywania różnego rodzaju haseł i prywatnych informacji. Jeśli przechowujemy wszelkie loginy, numery kont, PINy na naszym telefonie, musimy pamiętać aby je odpowiednio zabezpieczyć, na wypadek kradzieży. W takim przypadku sprawdza się aplikacja mSecure Password Manager.

Aplikacja ta jest używana przez miliony osób na świecie. Wielu ludzi przekonało się o niezawodnym działaniu tej aplikacji. Jest ona wygodna i bardzo bezpieczna. Jej bezpieczeństwo zapewnia przede wszystkim użycie 256 bitowego szyfrowania blowfish, dzięki czemu takie dane jak numer konta, login, Pin, hasło zostają automatycznie ukryte i nikt nie ma do nich dostępu. Aplikacja ta posiada swoją własną auto-blokadę tak, aby żadna inna aplikacja nie mogła ingerować w jej zawartość. Zawiera także funkcje generowania haseł, która sama tworzy hasła bardzo trudne do odgadnięcia – tylko my do niego mamy dostęp i tylko my je znamy. Podczas instalacji tej aplikacji tworzona jest automatyczna kopia zapasowa na karcie SD lub tez może ona zostać wysłana na nasz email, aby dane te były w pełni bezpieczne. W momencie kiedy nieuprawniona osoba próbuje włamać się do naszych danych, aplikacja doprowadza do samozniszczenia danych, aby nie zostały one udostępnione.

mSecure posiada wiele przydatnych funkcji. Posiada 19 standardowych szablonów do wprowadzania poufnych danych i informacji. Możliwe jest także tworzenie własnych szablonów. Kolejną funkcją tej aplikacji jest 270 ikon za pomocą których mamy możliwość personalizacji rekordów, które sortowane są po Nazwie, Typie i dacie modyfikacji. Istnieje także możliwość dodawania rekordów do ulubionych, przez co mamy do tych danych szybki dostęp. mSecure Password Manager jest dostosowany do tego aby synchronizować go z innymi komputerami i mobilnymi urządzeniami, ponieważ współpracuje z Dropboxem. Dzięki temu możliwe jest konfigurowanie naszych danych przez internet, a dokładnie przez specjalnie zabezpieczoną platformę internetową.

Kategorie: Programy, Płatne

Zostaw komentarz